Spolehlivý specialista na ohýbaní, tváření a svařování drátů, plechů a profilů.

Přetváříme vaše nápady v realitu již více než 25 let.

Specializujeme se na přesné ohýbání plechu na excentrických lisech a 3D ohýbání drátu na CNC ohýbačkách.

KontaktNaše služby
O nás

KBNK s.r.o.

Disponujeme vlastním výrobním areálem s výrobními prostory o výměře cca 4200 m2, špičkovými technologiemi i týmem profesionálů a zkušených svářečů. Máme certifikaci ISO 9001.  

Nová dvoupodlažní výrobně-administrativní hala rozšiřuje kapacitní možnosti firmy o prostory pro manipulaci se vstupním materiálem.  Výroba je rozdělena do celků lisovna plechu, ohybové CNC centrum drátu, kompletace výrobků, svařoven, expediční haly s mostovým jeřábem a haly pro příjem materiálu

více informací

Proč si vybrat právě nás?

dlouholetá zkušenost
tým složený z profesionálů
spokojení zákazníci
cílená komunikace zakázek
dodržování termínů

Co umíme nejlépe?

S plechem a drátem téměř cokoli!
A k tomu poskytujeme bezkonkurenční zákaznický servis.

Sháníte partnera pro statisícovou produktovou výrobu nebo máte speciální zakázku o pár kouscích? My umíme obojí.

Úvod

Drátěný program

Se čtyřmi plně automatizovanými CNC ohybovými centry WAFIOS dokážeme s vysokou produktivitou a přesností ohýbat drát o průměru od 2 do 8 mm. Dále zajistíme rovnání a dělení drátu ze svitku včetně srážení hran do průměru 8 mm a délky 4000 mm.

Více informací

Lisované díly z plechu

Díky dlouholetým zkušenostem pracovního týmu a velice širokému strojnímu vybavení zajišťujeme výrobu nejrůznějších výrobků na bázi lisovaného plechu a plníme tak široké spektrum zákaznických požadavků.

Více informací

Svařování

Máme dvě svařovny vybavené moderními technologiemi pro bodové sváření a sváření v ochranné atmosféře. Jako každá společnost reagujeme na potřeby našich zákazníků a tak v současné době pracujeme na rozšíření našich možností robotického a odporového sváření.

Více informací

Kompletace

Disponujeme dostatečnými prostory a zkušenostmi pro provádění prvotních montáží a realizaci základních či komplexních sestav výrobků - sestav. Pro zákazníky realizujeme i následný servis v podobě oprav námi dodaných výrobků. 

Více informací
Máte zájem o naše služby, chcete více informací, nebo potřebujete poradit?