O nás

O nás

KBNK s.r.o.

Jsme váš spolehlivý specialista na ohýbaní, tváření a svařování drátů, plechů a profilů.

Disponujeme vysokokapacitní výrobní halou, špičkovým vybavením, dlouholetými zkušenostmi a certifikátem ISO 9001. Naše politika kvality a etický kodex jsou pro nás důležité.

Na trhu jsme od roku 1994 a neustále rosteme.

Historie společnosti

Naše společnost KBNK s.r.o. vznikla 12. 12. 1994 zápisem do obchodního rejstříku, vedeného u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4727.

Od té doby jsme prošli mnoha změnami: narostli jsme několikanásobně, párkrát jsme se přestěhovali, rozšiřovali výrobu i strojový park a získali certifikace.

Více o historii

Podrobnější historie

Činnost jsme zahájili v areálu 1. Opatovské s.r.o. Jankov.  Prvotním výrobním programem byla výroba komponentů pro kartáčnický průmysl, držáky malířských válečků a lehké lisované výrobky.

1998

V roce 1998 se společnost KBNK s.r.o. stěhuje z již nevyhovujících prostor 1. Opatovské s.r.o. do pronajatých prostor v areálu KPŽ v Žirovnici. Zde byl rozšířen výrobní program o díly pro automobilový průmysl  (DAF) a náročné komponenty pro hliníkové žebříky a lešení.

2004

Od roku 2004 firma KBNK s.r.o. působí ve vlastních prostorách výrobního areálu v Žirovnici. V této době dochází k velkému nárůstu výroby (např. pro IKEA) a proto se vedení společnosti rozhodlo pro výstavbu nové výrobně-skladové haly, která zdvojnásobila dosavadní výrobní prostory.

2006

Systém řízení jakosti byl úspěšně certifikován v lednu roku 2006. Růst v oblasti objemů výroby a rozšiřování výrobních kapacit by nebyl možný bez současného rozvoje kvalitativních parametrů výroby. Vedení společnosti se již v roce 2005 rozhodlo pro implementaci Systému řízení jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001. Systém byl certifikován v lednu roku 2006 a úspěšné absolvování dozorových auditů prokazuje, že Systém účinným způsobem garantuje veškeré požadavky zákazníků na kvalitu výroby.

2007

V roce 2007 bylo přikročeno k výstavbě další haly, ;která umožnila plnit narůstající objemové požadavky stálých zákazníků. Nová hala zajistila výrobně - manipulační prostor pro skladování a prvotní dělení vstupního materiálu (tyčovina, profily), a přitom vyřešila nedostatek administrativních a sociálních prostor.

2020

V závěru roku 2020 vstupuje do KBNK s.r.o. strategický partner investiční společnost CEIP (www.ceip.cz), která se stala většinovým vlastníkem společnosti. Tento vstup umožní náš další růst a rozšíření možností spolupráce v rámci holdingové skupiny.   

_____

Dlouholeté spolupráce

Zakládáme si na dobrých vztazích se svými zákazníky.
A naši klienti jsou s námi spokojeni.

Jak to víme?
Jednoduše.

Můžeme se pyšnit například:

13 let trvající spolupráce

leifheit

15 let trvající spolupráce

K.HartwallKvalita

Společnost KBNK s.r.o. je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. Systém řízení jakosti, vybudovaný na bázi normy ISO 9001, není ve společnosti zaveden jako formální systém a je zaměřen na průběžnou kontrolu dodržování kvalitativních požadavků zákazníka. Systém umožňuje dodržovat i velice náročné požadavky na kvalitu dílů pro automobilový průmysl. Naší politiku kvality si můžete přečíst zde.

Výrobní prostory

Společnost KBNK s.r.o. disponuje vlastním výrobním areálem s výrobními prostory o výměře cca 4200 m2.

Máme novou, dvoupodlažní výrobně-administrativní halu rozšiřující kapacitní možnosti firmy o prostory pro manipulaci se vstupním materiálem.  Výroba je rozdělena do celků lisovna plechu, ohybové CNC centrum drátu, kompletace výrobků, svařoven, expediční haly s mostovým jeřábem a haly pro příjem materiálu

Pracovníci

Ve společnosti KBNK pracuje v současné době 25 zaměstnanců v dvousměnném provozním cyklu. Management společnosti disponuje rozsáhlými zkušenostmi z oblastí řízení strojírenské výroby a strojírenských výrobních technologií. Zejména v oblasti 3D ohýbání drátu jsou zkušenosti a znalosti pracovníků KBNK s.r.o. na bezkonkurenční úrovni v rámci České republiky a to díky těsné spolupráci firmy s předním světovým výrobcem technologií na přesné 3D ohýbání drátu - společností WAFIOS.

Doprava

V zájmu dosažení minimálních dodacích lhůt je společnost KBNK s.r.o. vybavena vlastním i nákladními vozy, kterými zajišťuje dopravu materiálu a především rychlou dopravu hotových výrobků k zákazníkům.

Vozový park tvoří:
1× LKW (užit. zatížení 7 500 kg)
2× VAN (užit. zatížení 1 620 kg)

Máte zájem o naše služby, chcete více informací, nebo potřebujete poradit?